ANASAYFA GÜNCEL DÜNYA POLİTİKA EMEK EKONOMİ YAŞAM GENÇLİK KADIN KÜLTÜR-SANAT ETHA ÖZEL ROPORTAJ ÇEVİRİ Et-TV Et-GALERİ ara

Medya tetikçisi Tezcan'dan PÖH'e çağrı: 'Hain'ler Maçka Parkı'nda

Sarayın medya tetikçisi Fatih Tezcan bu kez yaşam hakkı savunucularını hedef gösterdi. Tezcan, sokağa çıkma yasakları sürecinde vahşi katliamlara imza atan PÖH'e, Maçka Parkı için bir araya geleceklere saldırması için seslendi.

Etkin Haber Ajansı / 13 Şubat 2018 Salı, 16:39

İSTANBUL- Sarayın medya tetikçilerinden Fatih Tezcan, Maçka Parkı için bir araya gelecek olan yaşam hakkı savunucularını hedef gösterdi.

Ağaçların sökülmesi üzerine çevre örgütlerinin çağrısıyla bugün saat 18.30'da Maçka Parkı'nda basın açıklaması yapılacak. Taksim Gezi Parkı, "Maçka parkı için nöbetteyiz! 13 Şubat 18.30'da herkesi ses olmaya çağırıyoruz. Maçka parkı halkındır, İstanbul'un sonunu hazırlayan kent suçu projelerinize halkın onayı yoktur! Ranta, talana geçit vermeyeceğiz!" diyerek açıklamaya çağrı yaptı.

Taksim Gezi Parkı'nın tiwitini alıntılayan Fatih Tezcan, Polis Özel Harekat'a (PÖH) seslendi, eyleme gelenlerin "hain" olduğunu söyledi. Tezcan, şu paylaşımı yaptı: "Sevgili PÖH ve Çevik Kuvvet Timlerimiz! Afrin'e gidemediniz diye içiniz mi yanıyor? Hainlerle karşılamadınız diye hayıflanıyor musunuz? Üzülmenize gerek kalmadı! Afrin ayağınıza geldi! Hainler bugün 18:30'da Maçka Parkı'ndalar! Bileğinize Kuvvet!"