ANASAYFA GÜNCEL DÜNYA POLİTİKA EMEK EKONOMİ YAŞAM GENÇLİK KADIN KÜLTÜR-SANAT ETHA ÖZEL ROPORTAJ ÇEVİRİ Et-TV Et-GALERİ ara

Erdoğan'ın muhtarından silahlı poz

Daha önceki bir açıklamasında parkta tek başına dolaşan kızları dövmekle tehdit eden muhtar Remzi Kandaz, şimdi de silahlarla poz verdi.

Etkin Haber Ajansı / 13 Şubat 2018 Salı, 18:01

HABER MERKEZİ- Kocaeli'nin Gebze ilçesine bağlı Arapçeşme Mahallesi Muhtarı Remzi Kandaz, beline taktığı 4 tabancayla poz verdi ve "Madem ölüm tek bir defa gelecek, o da niye vatan için olmasın" notuyla sosyal medyada paylaştı.

Kandaz, Facebook'taki hesabından silahlı pozlar paylaştı. Kandaz, beline taktığı 4 tabanca ve sırtında taşıdığı tüfek ile çektirdiği fotoğrafları paylaşarak, "Madem ölüm tek bir defa gelecek, o da niye vatan için olmasın. Hiç kimse bu vatanın sevdalılarını hafife almasın. Millet olarak gerektiğinde vatan için mücadele verip, şehit olmaktan gurur duyarız. Zevk alırız" notunu yayınladı.

Remzi Kandaz, daha önce de "akşam ezanından sonra velisi olmadan parklarda dolaşan kız çocuklarını ve sigara içen 18 yaş altındaki çocukları dövmekle" tehdit ettiği paylaşımlarıyla gündeme gelmişti.