ANASAYFA GÜNCEL DÜNYA POLİTİKA EMEK EKONOMİ YAŞAM GENÇLİK KADIN KÜLTÜR-SANAT ETHA ÖZEL ROPORTAJ ÇEVİRİ Et-TV Et-GALERİ ara

AKP'li Ünal taciz, istismar haberlerinde basına 'ayar' verdi

AKP'li Ünal: "Milletin itibarına saldırıyorlar. Zannedersiniz ki bu millet, hırsızlıktan, tacizden, bu millet çocuk istismarından, çirkin işlerden başka sanki hiçbir şey yapmıyor."

Etkin Haber Ajansı / 12 Şubat 2018 Pazartesi, 15:43

MARAŞ- AKP Sözcüsü Mahir Ünal, taciz, tecavüz, hırsızlık, cinsel istismar haberlerinin televizyonlarda çok gösterildiğini belirterek, basına "ayar" verdi.

Maraş'ın Elbistan ilçesinde partisini ziyaret eden Ünal, cinayet, çocuk istismarı, hırsızlık gibi olayların televizyonlardan verilmesini de "AKP'yi yıpratmaya dönük algı operasyonu" torbasına soktu.

Birilerinin "milletin itibarına saldırdığını" söyleyen Ünal, "Ana haber programlarını 30 dakika izleyin, zannedersiniz ki bu millet, hırsızlıktan, tacizden, bu millet çocuk istismarından, çirkin işlerden başka sanki hiçbir şey yapmıyor gibi yarım saat içerisinde ne hale gelirsiniz? Kendinizden ve milletinizden nefret eder hale gelirsiniz. Peki niye yapıyorlar bunu? Uyuyan dev uyandı, şimdi onun özgüvenine saldırıyorlar. Onun erdemlerine, onun ferasetine, onun cesaretine saldırıyorlar. Biz bunun farkındayız. Bunun farkında olacağız" dedi.

Ünal, "araya nifak sokmak isteyenlere" dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.