ANASAYFA GÜNCEL DÜNYA POLİTİKA EMEK EKONOMİ YAŞAM GENÇLİK KADIN KÜLTÜR-SANAT ETHA ÖZEL ROPORTAJ ÇEVİRİ Et-TV Et-GALERİ ara

İstanbul ve Çorum'da kadına erkek şiddeti

Erkekler yine kadınlara kurşun yağdırdı. İstanbul'da iki kadın yaralanırken, Çorum'da bir kadın boşanmak istediği eşi tarafından katledildi.

Etkin Haber Ajansı / 29 Aralık 2017 Cuma, 18:25

HABER MERKEZİ - İstanbul ve Çorum'da kadına yönelik erkek şiddeti yaşandı. İstanbul'da biri ağır iki kadın yaralanırken, Çorum'da bir kadın eşi tarafından katledildi.

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde, din öğretmeni olduğu öğrenilen Nurullah K, bir eve silahla girdi. Sevgilisi olduğu iddia edilen kadını ve ev arkadaşı kadını silahla yaraladı. Yaralanan kadınlardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenilirken, saldırgan daha sonra yakalandı.

ÇORUM'DA SOKAK ORTASINDA CİNAYET

Çorum'da boşanmak üzere olduğu eşiyle sokak ortasında tartışan 55 yaşındaki Celal Yılmaz, silahla önce eşini daha sonra kendisini vurdu.

Celal Yılmaz ve eşi Hatice Yılmaz, aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle boşanmaya karar verdi. Sokak ortasında eşiyle karşılaşan Celal Yılmaz, üzerindeki tabancayı çıkararak üç çocuk annesi eşine kurşun yağdırdı. Hatice Yılmaz vücuduna isabet eden iki kurşunla ağır yaralandı. Celal Yılmaz, daha sonra silahı kendi kafasına dayayarak ateş etti. Hastaneye kaldırılan Hatice Yılmaz ve Celal Yılmaz, yaşamını yitirdi.