ANASAYFA GÜNCEL DÜNYA POLİTİKA EMEK EKONOMİ YAŞAM GENÇLİK KADIN KÜLTÜR-SANAT ETHA ÖZEL ROPORTAJ ÇEVİRİ Et-TV Et-GALERİ ara

Balıkesir'de kadın cinayeti

Balıkesir'de bir kadın evinde silahla vurularak öldürüldü. Kocası, "Ölümüne, evde tabanca ile oynayan 3 yaşındaki kızım neden oldu" iddiasında bulundu.

Etkin Haber Ajansı / 31 Ağustos 2017 Perşembe, 14:43

BALIKESİR- Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde dün gece 3 çocuk annesi Güldane Canbaz evinde tabanca ile vurularak öldürüldü.

24 yaşındaki Canbaz'ın evinden gelen silah sesleri üzerine komşuları polise ve ambulansa haber verdi. Ağır yaralı olduğu tespit edilen genç kadın hastaneye kaldırıldı, ancak kurtarılamadı.

Olayın hemen ardından otomobili ile devlet hastanesine gelen Güldane Canbaz'ın kocası Olcay Canbaz, ölen kadının yakınları tarafından dövüldü. Polis tarafından gözaltına alınan 28 yaşındaki Canbaz emniyet müdürlüğündeki ifadesinde, "Ben eşimi çok seviyorum. Aramızda hiçbir sorun yoktu. Olay, 3 yaşındaki kızımın ruhsatsız olan tabancam ile oynaması sonucu meydana geldi. Ateş alan tabancadan çıkan kurşun Güldane'ye isabet etti. Suçsuzum" iddiasında bulundu.