ANASAYFA GÜNCEL DÜNYA POLİTİKA EMEK EKONOMİ YAŞAM GENÇLİK KADIN KÜLTÜR-SANAT ETHA ÖZEL ROPORTAJ ÇEVİRİ Et-TV Et-GALERİ ara

Karaburun'da 8. Börklüce Şiir Günleri başlıyor

İzmir'in Karaburun ilçesinde bu yıl sekizincisi düzenlenen Börklüce Şiir Günleri 25 Ağustos Cuma günü başlayacak.

Etkin Haber Ajansı / 22 Ağustos 2017 Salı, 17:37

İZMİR- "Bedreddin Diyarı" olarak bilinen Karaburun ilçesi, Börklüce Şiir Günleri'nin sekizincisine ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 25-26-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek 8. Börklüce Şiir Günleri'nin onur konuğu şair Ahmet Özer olacak.

Şeyh Bedreddin ve Börklüce Mustafa Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Şiir Günleri'ne sanatçılar da katılacak. Sanatçıların isimleri şöyle; Gülseren Engin, Özge Sönmez, Bilsen Başaran, Haydar Eroğlu, Muhsine Arda, Muharrem Yılmaz, Vahdettin Yılmaz, Fatma Aras, Hüseyin Peker, Mehmet Büyükçelik, Durmuş Taşdemir, Halil Ruhi Yücel, Hale Açıkalın Kocadere, Refik Uğur, Zühtü Turgut, Mitat Karagenç.

25 Ağustos Cuma günü saat 18.00'de Nergis Kafe'de başlayacak olan etkinliğin açılış konuşması Dernek Başkanı Mehmet Atal ve Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır tarafından yapılacak. Müzik dinletileri, panel, tiyatro ve sinevizyon gösterileriyle üç gün sürecek olan Şiir Günleri'nin sunuculuğunu Gonca Yalçıner, Sonia Erem, Zübeyde Seven Turan, Mehmet Atal yapacak.